Kupować V250LA40B z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 383.5V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 354V |
| Napięcie warystora (maks.): | 413V |
| Seria: | LA |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Disc 20mm |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 330VDC |
| Maksymalna V AC: | 250VAC |
| Numer części producenta: | V250LA40B |
| Energia: | 130J |
| Opis: | VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM |
| Prąd - przepięcia: | 6.5kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 1000pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |