Kupować V20H175P z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 270V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 243V |
| Napięcie warystora (maks.): | 297V |
| Seria: | HMOV™ |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Disc 20mm |
| Inne nazwy: | F7787 |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 225VDC |
| Maksymalna V AC: | 175VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | V20H175P |
| Energia: | 180J |
| Opis: | VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM |
| Prąd - przepięcia: | 10kA |
| Email: | [email protected] |