V130LU5CP
V130LU5CP
Part Number:
V130LU5CP
Producent:
Littelfuse
Opis:
VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Arkusz danych:
V130LU5CP.pdf
Wprowadzenie
Kupować V130LU5CP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie warystora (typ):205V
Napięcie warystora (min):184.5V
Napięcie warystora (maks.):225.5V
Seria:C-III
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Disc 10mm
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Maksymalna V DC:-
Maksymalna V AC:130VAC
Standardowy czas oczekiwania producenta:25 Weeks
Numer części producenta:V130LU5CP
Energia:40J
Opis:VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Prąd - przepięcia:3.5kA
Pojemność @ Częstotliwość:450pF @ 1MHz