Kupować V10H50P z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 82V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 73.8V |
| Napięcie warystora (maks.): | 90.2V |
| Seria: | HMOV™ |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Disc 10mm |
| Inne nazwy: | F7726 |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 65VDC |
| Maksymalna V AC: | 50VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | V10H50P |
| Energia: | 20J |
| Opis: | VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM |
| Prąd - przepięcia: | 3.5kA |
| Email: | [email protected] |