Kupować V10H11P z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 18V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 16.2V |
| Napięcie warystora (maks.): | 19.8V |
| Seria: | HMOV™ |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Disc 10mm |
| Inne nazwy: | F7718 |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 14VDC |
| Maksymalna V AC: | 11VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | V10H11P |
| Energia: | 4.2J |
| Opis: | VARISTOR 18V 1.5KA DISC 10MM |
| Prąd - przepięcia: | 1.5kA |
| Email: | [email protected] |