Kupować V07P95P z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 150V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 135V |
| Napięcie warystora (maks.): | 165V |
| Seria: | LV UltraMOV™ |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Disc 7mm |
| Inne nazwy: | F6884 V07P95P-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 125VDC |
| Maksymalna V AC: | 95VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | V07P95P |
| Energia: | 18J |
| Opis: | VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM |
| Prąd - przepięcia: | 1.75kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 520pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |