UWS1C331MC1GS
UWS1C331MC1GS
Part Number:
UWS1C331MC1GS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Arkusz danych:
1.UWS1C331MC1GS.pdf2.UWS1C331MC1GS.pdf3.UWS1C331MC1GS.pdf
Wprowadzenie
Kupować UWS1C331MC1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:UWS
tętnienia prądu:270mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - SMD
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UWS1C331MC1GS
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.406" (10.30mm)
Rozszerzony opis:330µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Pojemność:330µF