Kupować UWF1A151MCL1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 10V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Seria: | UWF |
| tętnienia prądu: | 75mA |
| Polaryzacja: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Radial, Can - SMD |
| Inne nazwy: | 493-9704-2 UWF1A151MCL1GS-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 18 Weeks |
| Numer części producenta: | UWF1A151MCL1GS |
| Żywotność @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | - |
| Impedancja: | 800 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Rozszerzony opis: | 150µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Opis: | CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD |
| Pojemność: | 150µF |