UVZ2F330MHD
UVZ2F330MHD
Part Number:
UVZ2F330MHD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVZ2F330MHD.pdf2.UVZ2F330MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVZ2F330MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:315V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:UVZ
tętnienia prądu:195mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-1429
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:UVZ2F330MHD
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
Rozszerzony opis:33µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL
Pojemność:33µF