UVZ2F220MHH
UVZ2F220MHH
Part Number:
UVZ2F220MHH
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16244 Pieces
Arkusz danych:
1.UVZ2F220MHH.pdf2.UVZ2F220MHH.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVZ2F220MHH z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:315V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UVZ
tętnienia prądu:115mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UVZ2F220MHH
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.787" (20.00mm)
Rozszerzony opis:22µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
Pojemność:22µF