UVZ2C100MPD1TA
UVZ2C100MPD1TA
Part Number:
UVZ2C100MPD1TA
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVZ2C100MPD1TA.pdf2.UVZ2C100MPD1TA.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVZ2C100MPD1TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:UVZ
tętnienia prądu:41mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UVZ2C100MPD1TA
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
Rozszerzony opis:10µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Pojemność:10µF