UVR1A223MRD
UVR1A223MRD
Part Number:
UVR1A223MRD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVR1A223MRD.pdf2.UVR1A223MRD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVR1A223MRD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.787" Dia (20.00mm)
Seria:UVR
tętnienia prądu:3.7A
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-1032
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UVR1A223MRD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.575" (40.00mm)
Rozszerzony opis:22000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL
Pojemność:22000µF