UVK2C101MHD
UVK2C101MHD
Part Number:
UVK2C101MHD
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVK2C101MHD.pdf2.UVK2C101MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVK2C101MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UVK
tętnienia prądu:430mA
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UVK2C101MHD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:100µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Pojemność:100µF