UVK0J472MHD
UVK0J472MHD
Part Number:
UVK0J472MHD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVK0J472MHD.pdf2.UVK0J472MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVK0J472MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UVK
tętnienia prądu:1.55A
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UVK0J472MHD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:4700µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:4700µF