UUX2A4R7MCL1GS
UUX2A4R7MCL1GS
Part Number:
UUX2A4R7MCL1GS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
Arkusz danych:
1.UUX2A4R7MCL1GS.pdf2.UUX2A4R7MCL1GS.pdf3.UUX2A4R7MCL1GS.pdf
Wprowadzenie
Kupować UUX2A4R7MCL1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:UUX
tętnienia prądu:42mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:493-6282-6
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UUX2A4R7MCL1GS
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
Rozszerzony opis:4.7µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
Pojemność:4.7µF