UUP1HR22MCL1GS
UUP1HR22MCL1GS
Part Number:
UUP1HR22MCL1GS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
Arkusz danych:
1.UUP1HR22MCL1GS.pdf2.UUP1HR22MCL1GS.pdf3.UUP1HR22MCL1GS.pdf
Wprowadzenie
Kupować UUP1HR22MCL1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.157" Dia (4.00mm)
Seria:UUP
tętnienia prądu:2mA
Polaryzacja:Bi-Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:493-9556-2
UUP1HR22MCL1GS-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:UUP1HR22MCL1GS
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.240" (6.10mm)
Rozszerzony opis:0.22µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
Pojemność:0.22µF