UUD1E151MNR1GS
UUD1E151MNR1GS
Part Number:
UUD1E151MNR1GS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16426 Pieces
Arkusz danych:
1.UUD1E151MNR1GS.pdf2.UUD1E151MNR1GS.pdf3.UUD1E151MNR1GS.pdf
Wprowadzenie
Kupować UUD1E151MNR1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:UUD
tętnienia prądu:450mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UUD1E151MNR1GS
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:170 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.394" (10.00mm)
Rozszerzony opis:150µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
Pojemność:150µF