UUD1C150MCL1GS
UUD1C150MCL1GS
Part Number:
UUD1C150MCL1GS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 15UF 20% 16V SMD
Arkusz danych:
1.UUD1C150MCL1GS.pdf2.UUD1C150MCL1GS.pdf3.UUD1C150MCL1GS.pdf
Wprowadzenie
Kupować UUD1C150MCL1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.157" Dia (4.00mm)
Seria:UUD
tętnienia prądu:80mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:493-2255-2
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:UUD1C150MCL1GS
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:1.8 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):0.228" (5.80mm)
Rozszerzony opis:15µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 15UF 20% 16V SMD
Pojemność:15µF