UTM1C100MED1TA
Part Number:
UTM1C100MED1TA
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
1.UTM1C100MED1TA.pdf2.UTM1C100MED1TA.pdf
Wprowadzenie
Kupować UTM1C100MED1TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:TM
tętnienia prądu:-
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UTM1C100MED1TA
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
Rozszerzony opis:10µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:10µF