USW1A220MDD1TP
USW1A220MDD1TP
Part Number:
USW1A220MDD1TP
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Arkusz danych:
1.USW1A220MDD1TP.pdf2.USW1A220MDD1TP.pdf
Wprowadzenie
Kupować USW1A220MDD1TP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.157" Dia (4.00mm)
Seria:USW
tętnienia prądu:35mA
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Numer części producenta:USW1A220MDD1TP
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.059" (1.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:22µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Pojemność:22µF