Kupować USR2C-22RB8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±0.1% |
|---|---|
| Współczynnik temperaturowy: | ±3ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm) |
| Seria: | USR |
| Oporność (Ohm): | 22 |
| Moc (W): | 10W |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-220-2 |
| Inne nazwy: | USR 2-T220B 22.00 OHM 0.1% 3PPM USR 2-T220B 22.00 OHM 0.1% 3PPM-ND USR 2-T220B 22.00 OHM D 0.1% 3PPM USR 2-T220B 22.00 OHM D 0.1% 3PPM-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń: | 2 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 21 Weeks |
| Numer części producenta: | USR2C-22RB8 |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| cechy: | - |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 22 Ohm ±0.1% 10W Through Hole Resistor TO-220-2 Metal Foil |
| Opis: | RES 22 OHM 10W 0.1% TO220 |
| Kompozycja: | Metal Foil |
| Email: | [email protected] |