USR0G331MDD1TA
USR0G331MDD1TA
Part Number:
USR0G331MDD1TA
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
Arkusz danych:
1.USR0G331MDD1TA.pdf2.USR0G331MDD1TA.pdf
Wprowadzenie
Kupować USR0G331MDD1TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:4V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:USR
tętnienia prądu:165mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:USR0G331MDD1TA
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:330µF 4V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
Pojemność:330µF