Kupować USB2517I-JZX z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 64-QFN (9x9) |
| standardy: | USB 2.0 |
| Seria: | - |
| Protokół: | USB |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | 638-1090 USB2517IJZX |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | USB2517I-JZX |
| Berło: | Parallel |
| Funkcjonować: | Controller |
| Rozszerzony opis: | USB Controller USB 2.0 Parallel Interface 64-QFN (9x9) |
| Opis: | IC CTRLR USB2.0 7PORT 64QFN |
| Obecny - Dostawa: | 130mA |
| Email: | [email protected] |