USA1V100MDD
USA1V100MDD
Part Number:
USA1V100MDD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 35V T/H
Arkusz danych:
1.USA1V100MDD.pdf2.USA1V100MDD.pdf
Wprowadzenie
Kupować USA1V100MDD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:USA
tętnienia prądu:36mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-6010
USA1V100MDD-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:USA1V100MDD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:10µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 10UF 20% 35V T/H
Pojemność:10µF