URZ2A2R2MDD
URZ2A2R2MDD
Part Number:
URZ2A2R2MDD
Opis:
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
1.URZ2A2R2MDD.pdf2.URZ2A2R2MDD.pdf
Wprowadzenie
Kupować URZ2A2R2MDD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:URZ
tętnienia prądu:17mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:URZ2A2R2MDD
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
Rozszerzony opis:2.2µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:2.2µF