URU2D470MHD
Part Number:
URU2D470MHD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Arkusz danych:
URU2D470MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować URU2D470MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:RU
tętnienia prądu:280mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:URU2D470MHD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.551" (14.00mm)
Rozszerzony opis:47µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Pojemność:47µF