Kupować UPX1V100MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 35V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Seria: | UPX |
| tętnienia prądu: | 220.5mA |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can |
| Inne nazwy: | 493-15886 UPX1V100MPD-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | UPX1V100MPD |
| Żywotność @ Temp.: | 20000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedancja: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 10µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Opis: | CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL |
| Pojemność: | 10µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |