UPW2E330MHH
UPW2E330MHH
Part Number:
UPW2E330MHH
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19099 Pieces
Arkusz danych:
1.UPW2E330MHH.pdf2.UPW2E330MHH.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW2E330MHH z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:190mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UPW2E330MHH
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
Rozszerzony opis:33µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Pojemność:33µF