UPW2C221MHH
UPW2C221MHH
Part Number:
UPW2C221MHH
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
13810 Pieces
Arkusz danych:
1.UPW2C221MHH.pdf2.UPW2C221MHH.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW2C221MHH z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:500mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UPW2C221MHH
Żywotność @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.398" (35.50mm)
Rozszerzony opis:220µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Pojemność:220µF