UPW2A330MPD
UPW2A330MPD
Part Number:
UPW2A330MPD
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW2A330MPD.pdf2.UPW2A330MPD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW2A330MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:96mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-1971
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:UPW2A330MPD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:460 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:33µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:33µF