UPW2A101MHD1TO
UPW2A101MHD1TO
Part Number:
UPW2A101MHD1TO
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW2A101MHD1TO.pdf2.UPW2A101MHD1TO.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW2A101MHD1TO z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:377mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-12036-3
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:UPW2A101MHD1TO
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:180 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:100µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:100µF