UPW1V471MPH
UPW1V471MPH
Part Number:
UPW1V471MPH
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16438 Pieces
Arkusz danych:
1.UPW1V471MPH.pdf2.UPW1V471MPH.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW1V471MPH z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:915mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UPW1V471MPH
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:52 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.787" (20.00mm)
Rozszerzony opis:470µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:470µF