UPW1V102MHD
UPW1V102MHD
Part Number:
UPW1V102MHD
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW1V102MHD.pdf2.UPW1V102MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW1V102MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:1.463A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-1872
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPW1V102MHD
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:30 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
Rozszerzony opis:1000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:1000µF