UPW1H3R3MDH
UPW1H3R3MDH
Part Number:
UPW1H3R3MDH
Opis:
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
12752 Pieces
Arkusz danych:
1.UPW1H3R3MDH.pdf2.UPW1H3R3MDH.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW1H3R3MDH z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:19.5mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UPW1H3R3MDH
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:2.6 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
Rozszerzony opis:3.3µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:3.3µF