UPW1H221MPD
UPW1H221MPD
Part Number:
UPW1H221MPD
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW1H221MPD.pdf2.UPW1H221MPD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW1H221MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:552.5mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-1905
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPW1H221MPD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:119 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
Rozszerzony opis:220µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:220µF