UPW1E330MDH
UPW1E330MDH
Part Number:
UPW1E330MDH
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
12130 Pieces
Arkusz danych:
1.UPW1E330MDH.pdf2.UPW1E330MDH.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW1E330MDH z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:54mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UPW1E330MDH
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:600 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
Rozszerzony opis:33µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:33µF