UPW1C151MED1TA
UPW1C151MED1TA
Part Number:
UPW1C151MED1TA
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW1C151MED1TA.pdf2.UPW1C151MED1TA.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW1C151MED1TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:188.5mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPW1C151MED1TA
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:250 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:150µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:150µF