UPW0J470MDD6TP
UPW0J470MDD6TP
Part Number:
UPW0J470MDD6TP
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW0J470MDD6TP.pdf2.UPW0J470MDD6TP.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW0J470MDD6TP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:36mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Cut Tape (CT)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11339-1
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:UPW0J470MDD6TP
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:950 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:47µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:47µF