UPW0J220MDD
UPW0J220MDD
Part Number:
UPW0J220MDD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW0J220MDD.pdf2.UPW0J220MDD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW0J220MDD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:54mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-1687
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPW0J220MDD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:600 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
Rozszerzony opis:22µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:22µF