Kupować UPS615E3/TR13 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 320mV @ 6A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 15V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Powermite |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | DO-216AA |
| Temperatura pracy - złącze: | -55°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | UPS615E3/TR13 |
| Rozszerzony opis: | Diode Schottky 15V 6A Surface Mount Powermite |
| Typ diody: | Schottky |
| Opis: | DIODE SCHOTTKY 15V 6A POWERMITE |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 4mA @ 15V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 6A |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |