Kupować UPS340E3/TR13 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 500mV @ 3A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 40V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Powermite 3 |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Powermite®3 |
| Inne nazwy: | UPS340E3 UPS340E3TR UPS340E3TR13 |
| Temperatura pracy - złącze: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | UPS340E3/TR13 |
| Rozszerzony opis: | Diode Schottky 40V 3A Surface Mount Powermite 3 |
| Typ diody: | Schottky |
| Opis: | DIODE SCHOTTKY 40V 3A POWERMITE3 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 500µA @ 40V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 3A |
| Pojemność @ VR F: | 180pF @ 4V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |