UPS2W010MPD
UPS2W010MPD
Part Number:
UPS2W010MPD
Opis:
CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPS2W010MPD.pdf2.UPS2W010MPD.pdf3.UPS2W010MPD.pdf4.UPS2W010MPD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPS2W010MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPS
tętnienia prądu:18mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:UPS2W010MPD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.551" (14.00mm)
Rozszerzony opis:1µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Pojemność:1µF