UPS2E100MPD1TD
UPS2E100MPD1TD
Part Number:
UPS2E100MPD1TD
Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPS2E100MPD1TD.pdf2.UPS2E100MPD1TD.pdf3.UPS2E100MPD1TD.pdf4.UPS2E100MPD1TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPS2E100MPD1TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPS
tętnienia prądu:88mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11806-3
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPS2E100MPD1TD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:10µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Pojemność:10µF