UPS2C471MRD
UPS2C471MRD
Part Number:
UPS2C471MRD
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPS2C471MRD.pdf2.UPS2C471MRD.pdf3.UPS2C471MRD.pdf4.UPS2C471MRD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPS2C471MRD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:UPS
tętnienia prądu:1.2A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-5661
UPS2C471MRD-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPS2C471MRD
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:470µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Pojemność:470µF