UPS0J332MHD
UPS0J332MHD
Part Number:
UPS0J332MHD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPS0J332MHD.pdf2.UPS0J332MHD.pdf3.UPS0J332MHD.pdf4.UPS0J332MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPS0J332MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UPS
tętnienia prądu:1.088A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:UPS0J332MHD
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:75 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:3300µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:3300µF