UPM2A221MHD
UPM2A221MHD
Part Number:
UPM2A221MHD
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPM2A221MHD.pdf2.UPM2A221MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPM2A221MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UPM
tętnienia prądu:1.05A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11138
UPM2A221MHD-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPM2A221MHD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:87 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.476" (37.50mm)
Rozszerzony opis:220µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:220µF