UPM1V151MPD6TD
UPM1V151MPD6TD
Part Number:
UPM1V151MPD6TD
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPM1V151MPD6TD.pdf2.UPM1V151MPD6TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPM1V151MPD6TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPM
tętnienia prądu:475mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11795-3
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:UPM1V151MPD6TD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:120 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.571" (14.50mm)
Rozszerzony opis:150µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:150µF