UPM1K180MED
UPM1K180MED
Part Number:
UPM1K180MED
Opis:
CAP ALUM 18UF 20% 80V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPM1K180MED.pdf2.UPM1K180MED.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPM1K180MED z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:80V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UPM
tętnienia prądu:78mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPM1K180MED
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:1 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:18µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 18UF 20% 80V RADIAL
Pojemność:18µF