UPM1J150MED
UPM1J150MED
Part Number:
UPM1J150MED
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPM1J150MED.pdf2.UPM1J150MED.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPM1J150MED z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:63V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UPM
tętnienia prądu:92mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPM1J150MED
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:730 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:15µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL
Pojemność:15µF