UPM1J102MHD6
UPM1J102MHD6
Part Number:
UPM1J102MHD6
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPM1J102MHD6.pdf2.UPM1J102MHD6.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPM1J102MHD6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:63V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:UPM
tętnienia prądu:1.97A @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11126
UPM1J102MHD6-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPM1J102MHD6
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:29 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.476" (37.50mm)
Rozszerzony opis:1000µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Pojemność:1000µF